Skrýt reklamu

Ahojky Nelo

Problémy s dítětem školního věku.

Ahojky Nelo

Příspěvekod Návštěvník » ned 18. pro 2016 9:43:35

Ahojky Nelo,taky se nám v porodnici moc nevěnovaly a já neuměla kojit když nás pustily domů..za to odstřikat a krmit malou stříkačkou to jsem uměla precizně.po týdnu doma jsme se snažily kojit přes klobouček..což nám celkem šlo a tak jsme do dělaly do 4týdnů.Malá přibýrala zhruba 100-150g týdně.Což bylo supr..stačilo to.Jenže pak začla být čím dál víc hladovější a začla ubývat na váze.Tak jsme zprvu jen dokrmovaly nutrilonem a pak se mi mléko úplně stratilo tak jsme přešly na UM.Nevím jak je možný ale po mémmlíčku vždy hrozně ublinkla..a teď co jsme na UM tak ublinkne jen vyjímečně a to hlavně když je přepitá.Od té doby je spokojenější.Sice nás stále trápí prdíky ale taky se to už lepší.Teď zkouším probiotické kapky Bioproton je to na stejné bázi jako jsou BIO gaia ale o něco levnější.Užíváme je 2dny tak uvidíme za týden jestli nám alespoň trošku pomůžou. Taky pijeme jak kdy..někdy si prostě vypije jen 60 ale za hodku a půl chce další a to važahne třeba 120.Jindy ji zase stačí jen těch 120 a jindy si ještě přidá) Ale přemýšlím,že půjdeme na těch 150ml aby vydržela o něco déle.Pauza mezi krmením je cca 3hoďky.Večer vyrdží i 6 hodin spinkat ale pak se budí po 3hoďkách. Spinkáme většinou od těch 18hod-24 a pak už to je slabší a po 3hoďkách se budí a někdy je dokonce vzhůru i 2,5hoďky a to mezi 2-4 takže to je někdy fakt mazec.
A jak to máte s pasením koníčku??Naše celkem dobře drží hlavičku ale na bříšku se ji moc nelíbý tak tam dlouho nevydrží ale zato ji polohuji častěji.A přijde mi že je v té poloze špatně.Ručičky na skrčené a opíra se to je v pořádku ale nohy má natažené za sebou a mrská s něma jako ryba na suchu..neměla by je mít složené pod sebou?? mám z toho strach aby bylo vše v pořádku..
Mějte se pěkně a ať pěkně všichni rostete

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v ned 18. pro 2016 9:43:35
Návštěvník
 

Zpět na Dítě školního věku, školáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron

TOPlist