Skrýt reklamu

Ahoj holky, maminky

Problémy s dítětem školního věku.

Ahoj holky, maminky

Příspěvekod Návštěvník » ned 18. pro 2016 9:43:02

Ahoj holky, maminky. Mám třetí dítě, opět na UM. Vlastně jsem nekojila nikdy. Mlíčka se mi vždy udělalo hrozně málo, navíc jsem teď po porodu užívala nějaké léky, tak jsem nekojila vůbec. Malému jsou rovné 3 měsíce. Používali jsme od začátku Nutrilon, teď Bebu. Je to asi 14 dní přestal skoro jíst. Víc jak 60 ml jsem do něj nedostala. A to 6x denně. Tak jsme přešli na Bebu. Navíc z Nutrilonu měl příšerný průjem. Sice jednou denně, ale protekl celý, měl to až mezi lopatkama. Už si na ni zvykl, jí teď lépe a stoličku má ukázkovou. Na prdíky se nám také nejlépe osvědčily kapky Baby Calm. Po nich opravdu prděl jako dospělý chlap. Nedám na ně dopustit. Jinak přes den jsem dávala trošku rozpustného fenyklového čaje. Ještě co je dobré a co mi poradila kamarádka je antikoliková láhev. Já mám od firmy MAM, ale myslím, že ji dělá i Avent. Opravdu z ní tahá dobře a nespolyká tolik vzduchu. Nechci dělat reklamu, ale ta nám vážně pomohla. Ale každé dítě je jiné. Tak holky, hodně pevné nervy, bude líp.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v ned 18. pro 2016 9:43:02
Návštěvník
 

Zpět na Dítě školního věku, školáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron

TOPlist