Skrýt reklamu

Ahojky

Problémy s dítětem školního věku.

Ahojky

Příspěvekod Návštěvník » ned 18. pro 2016 9:42:13

Ahojky, když to tady tak čtu, tak si říkám, že v tom nejsem sama, kdo má takové problémy. Máme chlapečka 3 měsíce a 3 týdny a taky to máme s tím papáním takový nevalný. Malej papá pěkně a přibívá taky pěkně, už máme dobrých 7 kilo. V porodnici jsem se to kojení nějak nemohla naučit, pořád jenom musíte ho vzbudit a kojit, jenže když má člověk první dítě, tak neví, co má pořádně dělat a je z toho celej na prášky. Když byl čas na kojení, tak jsem malýho hemohla vzbudit a pak jsem ho zase nemohla uspat, byla jsem z toho zoufalá. Když se narodil, tak měl 2950 g a když jsme odcházeli z porodnice, tak měl 2750, byl samá ruka a samá noha a když jsem přišla domů, tak jsem si s ním nevěděla rady, protože jsem už v porodnici musela přikrmovat. Pitný režim jsem dodržovala a pila jsem i čaje, ale mlíko nikde. Dáváme taky NUTRILON 1 a s počátku se mi zdálo, že ho z toho bolí jenom bříško, pořádně se nenají a spokojenost žádná. Zvolila jsem dudlík s otvorem na čajík, aby mu to teklo míň a něco z toho měl. Hlad jsme měli snad pořád, kdepak by vydržel 3 hodiny, to vůbec nehrozilo, pak jsem zavolala na linku Nutrilonu a tam mi řekli,že je to moc často a že nemá to jídlo v bříšku ještě vytrávené a proto ho bolí bříško a chce pořád sát. Tak jsem si řekla, jak jsem hloupá máma, že to do něj pořád peru. Tak jsme zkoušeli prodloužit interval ze 2 hodin na 3. První týden bylo vidět zlepšení a jednu noc mi spal od 8 hodin večer do 8 do rána, už jsem si myslela, že sním není něco v pořádku, ale on si spinkal jako andílek, ale dlouho to nevydrželo. Během týdne jsme se vrátili do starých kolejí, při pití se mi zase kroutil, v noci se vzbudil i dvakrát, tak už nevím, kde je chyba. Interval 3 hodin se snažím dodržovat a to jediné se nám daří, vypijem 160 ml a máme asi dost. Jen mě trápí, že po jídle zase Pája brečí, ale mlíko už nechce, tak nevím, co s tím. V lékarně mi řekli, že NUTRILON je to nejlepší, co je pro mimča, tak jim věřím, co mi jinýho zbývá, nechci z něj dělat pokusnýho králíka a zkoušet nějaký nový mlíčka. Na prdíky nám pomohla Espumisan. Tak se zatím mějte moc hezky a všem držím moc palce, ať nám ti prcci dobře rostou a ať mají co možná nejméně bolístek. Mě to bolí víc, jak toho mojeho drobečka.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v ned 18. pro 2016 9:42:13
Návštěvník
 

Zpět na Dítě školního věku, školáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron

TOPlist