Skrýt reklamu

zdravím maminky

Problémy s dítětem školního věku.

zdravím maminky

Příspěvekod Návštěvník » ned 01. čer 2014 9:37:20

zdravím maminky, no, Markét, tak přeci jen dle data narození tvé Lucinky, bych už to taky tolika neřešila, ale přeci jen 3,5měsíční mimčo, to ještě mlíčko potřebuje
nic méně, mudr mi řekl, že to není nic neobvyklého a že nemám panikařit...připadala jsem si tak blbka, s prominutím, nebot malej se na doktora culil a vypadal velice spokojeně...na váze neubral, takže se vlastně nic zatím neděje...jak jsme přišli domů, tak je najednou klid, včera i dnes papá ukázkově po třech hodinách a já si ťukám na čelo...
teoreticky by to opravdu mohlo být zoubkama...mamince od nás z květnové diskuze, už dcerka ukázala dva zoubky...a prý měla ten samý problém, než na ní zoubek vykouknul, takže budeme čekat a hledat, zda na nás taky nějaký nevykoukne a jinak mi bylo řečeno, že některé dětičky si holt "vymýšlí" dřív, než bysme čekali...slova doktora...
takže budu doufat, že se to dá dohromady a bude to ok, protože bych nerada tam šla znovu a znovu byla jako rádoby zkušená matka po dvou dětech za blbce ))))

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v ned 01. čer 2014 9:37:20
Návštěvník
 

Zpět na Dítě školního věku, školáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron

TOPlist