Skrýt reklamu

Ahoj holky

Problémy s dítětem školního věku.

Ahoj holky

Příspěvekod Návštěvník » čtv 08. led 2015 18:34:08

Ahoj holky, jen hlásím, že naše malá začala konečně trošku přibírat - už jsme se dostaly na 1400 gramů (v pátek jí bylo 14 dní)... Dokonce ji přeložili na intermediár B, což je oddělení "se sníženou ostrahou" - takže je na tom asi fakt dobře - za chvíli se dostane na nedonošená miminka -) Taky nás s manželem napadlo, že jsme se nikdy nezeptali, jestli malá roste i do délky - narodila se s 39 cm, tak jestli o kousek povyrostla... včera na sobě měla bodýčko 44 a byla v tom, jak když si to půjčí od starší ségry ;-) -D
Holky, vojtovku jste začínaly cvičit ještě v nemocnici, nebo až když vám miminka pustili domů? Já jsem zatím doma, malá je v nemocnici, jezdíme za ní ob den (přece jen to máme skoro 50 km tam, 50 zpět...) Zatím nám nikdo ani neříkal nějaký předpoklad, kdy by nám malou mohli pustit domů, ale chtěla bych s ní být minimálně poslední týden v nemocnici - jen jsem zvědavá, jestli tam pro mě budou mít místo - předělávají celou dětskou kliniku, tak místa nejsou... Jak jste to měly vy?
Všem miminkům přeju, aby vše rychle dohnaly a dělaly maminkám jen a jen radost -)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v čtv 08. led 2015 18:34:08
Návštěvník
 

Zpět na Dítě školního věku, školáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron

TOPlist