Skrýt reklamu

Ahoj

Problémy s dítětem školního věku.

Ahoj

Příspěvekod Návštěvník » sob 11. dub 2015 1:26:26

Ahoj, koukám že tu nikdo dlouho nic nedotazoval, tak doufám, že se mi dostane odpovědi. Mám těměř 4-měsíčního chlapečka a plně jsem doposud kojila. Jenže 14.2. jsme byli na očkování a od té doby jako by mu přestalo stačit mlíčko. V noci se začal budit po hodině, přičemž předtím se budil tak 2x nebo 3x za noc. (Když se narodil, měl 4100g a měřil 57cm. V tuhle chvíli měří 64cm, obvod hlavy 44cm, VF 2x1 o hrudník 44,4cm a váží 7510g.) Myslím, že mu prostě přestalo stačit mlíčko. I přes den byl neklidný a do minulého pátku jsem čekala, jestli to není ještě k tomu očkování, nebo jestli nepřišla krize v kojení, ale ten neklid se neměnil a v noci ani nemluvě. Na radu známé jsem mu začala dávat na noc kaši od Nutrilonu obilno-mléčnou a byl celkem klid. Jenže pak jsem mu začala dávat kaši i přes den, protože strašně ječel, když jsem ho kojila. Po ní se vždycky uklidnil a navíc se pak opět napil z prsu a bez protestů. Navíc mu asi začínají růst zoubky, tak mě napadlo, jestli to nemůže být tím, že se tak budí a je neklidný? Není to špatně, že jsem začala ,,hned'' s kašemi a můžu popřípadě začít i s ostatními příkrmy? Mě to dost trápí, že ho plně nekojím, jenže než ho takhle trápit...prosím poraďte mi

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v sob 11. dub 2015 1:26:26
Návštěvník
 

Zpět na Dítě školního věku, školáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron

TOPlist