Skrýt reklamu

Ahoj

Problémy s dítětem školního věku.

Ahoj

Příspěvekod Návštěvník » sob 11. dub 2015 1:31:14

Ahoj, dnes mě u oběda celkem vykolejila má staší dcera, která jen tak mezi řečí pronesla "Když kamarádi ve školce už nechtějí papat, tak to dají někomu, kdo to po nich dojí. Já jsem dojídala po Adélce." Prosím, je toto opravdu běžné ? Dcera je od února prakticky nepřetržitě nemocná a já to dávám do souvislosti se zavedením plošných obědových přídavků, kdy si děti nabírají jídlo samy (a dcera mi, když se jí ptám, vždy praví, že si to nabírají svou vlastní lžičkou z velké mísy, kterou doveze paní kuchařka a kterou nechá stát na obědovém vozíku...a paní učitelky u nich nestojí, děti si opravdu nabírají samy, viděla jsem to přes okno..), a ode dneška i s tímto dojídáním. Nedělám si iluze o tom, že se nedá žádný bacil chytit při běžném školkovém provozu, ale "pojídání" bacilů bude asi ještě trochu rychlejší. Prosím, můžete mi napsat, jak to chodí ve školkách vašich dětí ? Jsou ty přídavky a dojídání po dětech opravdu běžnou praxí ? Podotýkám ještě, že dceka chodí do soukromé školky (relativně levné, provoz úplně stejný jako ve státních školkách, ale i tak by člověk očekával něco trochu nadstandartního...). Moc díky !

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v sob 11. dub 2015 1:31:14
Návštěvník
 

Zpět na Dítě školního věku, školáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron

TOPlist