Skrýt reklamu

Ahoj

Problémy s dítětem školního věku.

Ahoj

Příspěvekod Návštěvník » ned 18. pro 2016 9:44:30

Ahoj,
mám 16 měsíčního syna, který už od narození nebyl velký spáč. Tedy skoro vůbec nespal - přes den tak max. 2 hodiny dohromady a v noci každé dvě hodiny na kojení. Přestala jsem kojit kolem 9 měsíce a to zcela bez problémů. Nicméně je stále tak 4x až 8x za noc vzhůru. Nebudu zmiňovat ani to, že s ním večer do této doby někdo musí jít do ložnice a uspat ho. Sice je v postýlce, ale vyžaduje ruku, kterou drží a samozřejmě osahává, zajíždí pod nehty atd. Po 16 měsících nevyspání se v noci více jak 3 hodiny v kuse pravda trochu šílím. No, došla mi trpělivost a malého v noci nechám řvát. Probudí se - dudlík, který hledá mu max. podám či dám do ruky flašku ať se napije (pokud na mě mlaská-)). První noc byla fakt na nervy - dokázal stát v postýlce 3x za noc a řvát pokaždé 30 až 45 minut. Druhá noc opět taková - nicméně délka vzteklého řevu byla podstatně kratší. Třetí noc byla zase o kus lepší. Takže jsem v očekávání, jak to dopadne dnes a další dny. Nechtěla jsem nikdy do tohoto stavu dojíta a tohle dělat, nicméně mě k tomu prostě můj syn vychovalLaughing Tak doufám, že to zabere a já konečně budu spát jako normální člověk. Dám vám vědět, zda to stojí za to vydržet.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v ned 18. pro 2016 9:44:30
Návštěvník
 

Zpět na Dítě školního věku, školáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron

TOPlist