Skrýt reklamu

Ahoj holky

Problémy s dítětem školního věku.

Ahoj holky

Příspěvekod Návštěvník » čtv 08. led 2015 18:22:32

Ahoj holky...sice jsem to tu založila, ale pak jsem neměla vůbec čas sem chodit -/ Takže si to tu od první stránky jdu přečíst a pokusím se na něco i reagovat.
Reakce na [210465] Jane to zní hrozně ,,přežitý potrat" ! Tak malá je už velká a vypadá to, že je to v pohodě. To je dobře a hodně to povzbudí nás ostatní, co máme taky nedonošence a bojíme se jestli to všechno dožene.
Reakce na [210602] Yashi to víš, že si Tě pamatuji ze snažilek -) Lucy mi říkala, žes porodila dřív a že jste to také dobře rozchodili. Naše Evelína se taky raději otáčí napravo, ale díky vojtovce se to zlepšuje -) První celá prospaná noc se konala ze včerejška na dnešek. Včera po 21h vytuhla a vzbudila se až ráno v 620 -) Kéž by jí to zůstalo.
Reakce na [210734] Katko i těch 5 měsíců, co byla malá živená jen tvým mlíčkem je super!! -) Všude se píše, že plně kojit by se mělo do 6. měsíce a pak teprve přidávat příkrmy. U nás se z vývoje odečítá měsíc a půl, ale nám to nevadí. Alespoň budem mít dýl miminečko ;-)
Reakce na [210759] Lenko1983 máš pravdu, nedonošenci jsou nesmírně snaživí a co jsem tak slyšela od jiných, co měli nedonošence, tak i hodně žraví ;-) Naše malá řve opravdu jen když má hlad. A dokud nemá bříško plné k prasknutí, tak není spokojená. Každopádně jste to taky dobře zvládli a taky si myslím, že doktoři někdy zbytečně moc tlačí na pilu. Dřív, nebo později se každé dítě naučí pást koníky, přetáčet se, sedět, chodit atd. Ale je pravdaa, že ta vojtovka jim v tom hodně pomůže a usnadní. Taky vám u toho tak řve?
Reakce na [215250] Miluško koukám, že jste si prožili své...chjo..to museli být opravdu maličkatí. S těma očima to bude mít dál tak špatné, nebo se to může časem zlepšit, případně lze to nějakou operací spravit??? No, Ty brďo, tak Ty jsi brzo otěhotněla zas.... Jseš dobrá, já bych se strašně bála. NAvíc když máš takové starosti s dvojčátkama, tak mít tak brzy další. Uf...tomu říkám odvaha, ale určitě se to dá zvládnout. Jen když si představím kolik času mi zabere jedno dítě.... Každopádně je dobře, že je zatím vše v pořádku -) Držím palce, abys to dobře zvládala.
Reakce na [217678] Nám BioGaiu nedoporučil nikdo, ale po těch 3 týdnech co nás pustili z neonatologie domů jsem jí začla dávat.
Reakce na [218058] Lena81 koukám na obrázek a je to prcek malinkatej. Já když koukám na tu naši z toho období, tak se mi chce brečet.... Když to porovnám s dneškem, tak je to obrovitánský rozdíl. Při narození měla 1760g a za 5 dní jí budou 4 měsíce a má 5kg!!! -) No jo, plnotučné mateřské mléko jí moc chutná. Ale jinak si už nepamatuju o kolik jí váha spadla, ale trvalo to pár dnů, než se to zastavilo a začla přibírat. Já v té době byla uplně mimo, tak si to už moc nevybavuju o koli to bylo míň.
Jinak Leno81, my jsme taky první oblečky měly velikosti 44. Sehnala jsem je narychlo v Lindexu. Teď už je to puclík a pomalu jí oblíkám velikost 68 -o
My jsme vojtovku začli cvičit až nás pediatr sprdnul -o V podstatě hned při první prohlídce po propuštění z neonatologie nám řekla ať se objednáme. Nicméně my jsme na to pořád zapomínali a taky jsme si moc neuvědomovali, že je to taková nutnost. Tak když jsme v září šli na prohlídku, tak na nás spustila, jakto, že ještě necvičíme a vypadalo to, že na nás pošle sociálku. Tak jsem hned ten den valila k fyzioterapeutce se objednat a hned ten den nás vzala. To bylo koncem září. Malá se narodila 3. července.
Reakce na [219527] Naše malá byla neurologicky vyšetřená přímo ve špitále, pak nás k němu poslal pediatr a někdy v listopadu jdem zas na kontrolu.
Jinak předpoklad k našemu propuštění ze špitálu byla váha alespoň 2100g, pak aby umělo samostatně přijímat jídlo a taky byla po všech možných vyšetřeních uši, oči, neurolog, kyčle, UZ hlavy a co já vím, co ještě.
Reakce na [221314] Lenko1983 krásnej čertík -)
Já za malou do špitálu docházela pouze týden. První týden po sekci jsem měla zánět průdušek, tak jsem mohla za ní, ale nemohla jsem si ji vzít k sobě. Pak ten týden, co jsem byla doma jsem docházel 1-2x denně. Nemocnici mám 8 min. autem, takže kdyby nám ve výhledu nestál barák, tak z pracovny koukám přímo na barák, kde jsem měla malou. A pak ten 3. týden jsem s ní bydlela na neonatologii, kde jsme se sžívaly -)
Reakce na [222117] Radko74, ten tvůj prcek je taky rozkošnej -)
Reakce na [222317] Leni, je lepší mít víc mlíka. Můžeš ho zamrazit pro horší časy. Já toho zrovna tento týden využila, neboť jsem měla nějakou mléčnou krizi -/ Teď už je to dobrý a snad to ještě alespoň ty 2 měsíce vydržím plně kojit! -)
Uf...tak jsem se dostala až na konec. Vidím, že to není zas taková tragédie, když se dítě narodí dřív. Můžem být rádi, že žijem v této zemi, kde je péče o těhotné a děti tak dobrá. Tak ať naše děťátka hezky rostou!!!

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v čtv 08. led 2015 18:22:32
Návštěvník
 

Zpět na Dítě školního věku, školáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

cron

TOPlist