Skrýt reklamu

AHoj holky, moc dík

Problémy s dítětem školního věku.

AHoj holky, moc dík

Příspěvekod Návštěvník » čtv 08. led 2015 18:26:55

AHoj holky, moc dík... dneska jsem mluvila s doktorkou - ta krev tam byla zase jen jednorázově, takže to zatím nijak neřeší... na neocate je teď 10. den - tak prý ještě tak 4-5 dní jí ho nechají a pak zkusí zase přecházet na mateřské mléko... Moje mlíčko netestovali, jen mi doktorka řekla, ať vyřadím z jídelníčku mléko a mléčné výrobky...
Lenko, Tobísek je nádhernej... to snad ani není pravda, že z takového drobečka vyroste takový klučina ;-)
Já se teda cítím relativně v pohodě - ani žádné hormonální výkyvy, nebo výkyvy nálad nepozoruju, jen mám pořád trochu problémy s břichem - po císaři se mi nadělaly kolem jizvy hodně velké hematomy, takže mám břicho tvrdé a při větší zátěži bolí a tuhne - ale to mi doktor řekl, že bude trvat ještě několik měsíců... Jinak jsem OK - jen fakt dost unavená z toho přerušovaného spánku... Doktorka mě dneska ještě potěšila tím, že když jsem jí řekla, kolik odstříkám mlíčka ( 500-600 ml), tak mě pochválila, že je to hodně a že super... tak mám radost, že to noční vstávání k něčemu je -)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v čtv 08. led 2015 18:26:55
Návštěvník
 

Zpět na Dítě školního věku, školáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron

TOPlist