Skrýt reklamu

Ahojky

Problémy s dítětem školního věku.

Ahojky

Příspěvekod Návštěvník » čtv 08. led 2015 19:00:23

Ahojky, nám se letos v únoru narodili 2 klučíci ve 25+0 s váhou 540 a 610 gramů. Spadli na 490 a 510 gramů. Dýchat uměli sami, ale raději se jim pomáhalo aby se neunavovali. Byla jsem s nimi na neonatol.na JIRP 11týdnů a pak 14dnů na JIP. Oba mají taktéž přimražené sítnice(kryopexe) což s brýlemi mimochodem souvisí hodně... Jeden na ní byl dvakrát a max. bude mít nějakou dyoptrii, ale druhý byl třikrát i přesto se mu sítnice rozpadá a má co se očí týče prognózy špatné. Jinak vývojově mají teď být jako 4.měsíční miminka, to u jednoho to tak je a ten s očíčkama tím že moc nevidí, tak nemá motivaci a nezvedá mi na bříšku skoro vůbec hlavičku. Jinak jsou to moc velcí šikulky a vývoj.vypadá vše o.k.
Snažila jsem se po porodu o mlíko, což mi trvalo 3týdny než se rozjelo, já pak u jednoho malého na vlastní oči zažila kolaps a do konce třetího měsíce po porodu jsem odstříkavala jen 10ml. Bylo to náročné období, navíc kluci stejně mé mléko netrávili a tak po celou dobu byli na neokatu.
Rodila jsem brzy kvůli odtoku plodové vody, kdy první odtok byl už ve 20.týdnu, jelikož se neprokázal žádný důvod ani infekce mohla jsem v těhu pokračovat dál a kluci vydrželi do 24+4 a porod pak ve 25+0.
Teď jsem nečekaně v pátém měsíci těhotenství,(nemohla jsem předtím otěhotnět) a samozřejmě obavy mám také. Snažím se si to nijak nepřipouštět. Jinak Blani, jak to s tvým broučkem pokračuje?

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v čtv 08. led 2015 19:00:23
Návštěvník
 

Zpět na Dítě školního věku, školáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron

TOPlist