Skrýt reklamu

Ahoj

Problémy s dítětem školního věku.

Ahoj

Příspěvekod Návštěvník » sob 11. dub 2015 1:41:31

Ahoj , ráda bych od vás slyšela názor , nebo radu na jednu věc...jedná se o syna mé sestry, v květnu mu bude pět let,vždy byl takový vztekající se dítě, ale to , co předvádí poslední dobou, to je teda síla..např. v osbotu na sebe u oběda vylil mističku s kompotem, takový záchvat vzteku a hysterie jsem u něj sdna ani nezažila...uplně ztuhnul, začal kolem sebe kopat a řvat. Všichni jsem mu říkali, že to nevadí, že dotane nový kompot a převleče se, ael ono mu to vydrželo přes půl hodiny...scéna jak vyšitá, když ho mamka , nebo tatka uklidnovali , ještě do nich strkal a řval na ně, at ho nechají být...uplně se přitom klepal a stále řval a řval a řval...když se uklidnil, šel si hrát s mýma klukama a za deset minut se o něco prali a zase další řev, začal našeho mlátit, a opět mu to jeho vztekání vydrželo hrozně dlouho...segra je z toho špatná a upřímně, já byla taky..neví, jak na to reagovt, říkal, že když mu dá na zadek, tak to jenom zhorší, vysvětlování nepomáhá , ba naopak, ješět víc ho to rozruší, když dlouho brečí, tak zvrací....do školky ještě nechodí, pujde na jaře a segra se děsí, dkyb tohle předvedl tam...díky za odpoved

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Naposledy oživil Anonymous v sob 11. dub 2015 1:41:31
Návštěvník
 

Zpět na Dítě školního věku, školáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 návštevníků

cron

TOPlist